Lülitame
ruumid
elama

Meist

Lampard aitab Sul valida valgusteid, mis mitte üksnes ei valgusta ruumi, vaid toovad esile selle parimad omadused.

Peame kõikides projektides oluliseks praktilisust ja tehnilist täpsust, luues samas inspireerivaid ja disainiteadlike valguslahendusi. Pakume laia valikut erinäolisi kaubamärke, mis sobivad just Teie projekti ja eelarvega.

Oleme oma teadmiste ja kogemusega toeks nii sisearhitektidele kui ka oma kodu sisustajatele.Iga projekt algab ideest

Selgitame välja kliendi soovid, vajadused ja võimalused. Kui ehitus alles ees, aitame valgustite asukoha planeerimisel. Vajadusel saame muuta ka olemasolevat valguslahendust funktsionaalsemaks. Oleme valmis klienti konsulteerima ka objektil.

Iga projekt on unikaalne

Võtame arvesse objekti tehnilisi võimalusi ja iseärasusi. Loome tugeva kontseptsiooniga valguslahenduse, mis toetab ruumi eesmärki ning on esteetiline ja intuitiivne. Hea valgus lisab ruumile väärtust.


Visualiseerime Teie nägemuse ja oleme tehniliselt täpsed

Ühiskondlike ruumide valgustus, mis eelkõige peaks olema silmadele mugav, peab vastama ka kehtestatud standarditele. Lampardil on olemas tehnilise valgustuse planeerimise ja valgusarvutuste kompetents. Lisaks on võimalik tellida toetava teenusena sisekujunduslik valgusplaan, kuhu on märgitud valgustite asukohad.

Valgustite kaubamärgid

Esindame disainvalgustite kaubamärke, mis meile endile väga meeldivad. Sealjuures ei ole meile kaugeltki kõige olulisem, kas tegu on maailmakuulsa disainbrändiga (kuigi on ka neid). Valikus on nii kaubamärke, mis on keskendunud dekoratiivsetele disainvalgustitele kui ka neid, mis võtnud eesmärgiks parimate valgustehniliste lahenduste väljatöötamise. Siin välja toodu ei ole muidugi lõplik nimekiri ning on pidevalt uuenev.

Portfoolio

Tehtud tööde galeriist näed läbilõiget projektidest, kus Lampard on saanud kaasa aidata uute ja eriilmeliste interjööride sünnile. Ikka koos valgustitega.

Vaata galeriid

Lampardi lemmikvalgustid

See riiul on pidevas muutumises. Siit leiad kompaktse valiku meie suurimatest lemmikutest. Mõned vahetuvad koos hooajaga, mõned peavad siin aastaid vastu. Kuigi see ei ole veebipood, on neile viiteks indikatiivsed hinnad juurde märgitud.

Vaata valgusteid

Kataloogiriiul 

Sobiliku valgusti leidmine võib olla päris vaevaline, sest maailmas on neid lõputult. Oleme Lampardi riiulisse tõstnud need kataloogid, mis on meid kõnetanud ühel või teisel viisil. Lehitse ja leia inspiratsiooni!

Vaata valgustite katalooge